niedziela, 4 maja 2014 Tytuł: ,,Urodzona o północy''
 Autor: C.C.Hunter
 Seria: Wodospady cienia
 Wydawnictwo: Ferria
 Strony: 367  Jednym słowem ta książka jest po prostu ŚWIETNA! Dość często, w książkach dla młodzieży, na tylnej okładce można zobaczyć tekst, że jest przepełniona humorem, ale chyba nie zawsze (według wszystkich) to się sprawdza, ale ta książka naprawdę śmieszy! W żartach bywają też podteksty seksualne, ^^ bądźmy szczerzy, częste w przypadku nastolatków w tych czasach.
Ta książka jest pełna humoru, miłości i dreszczyku emocji. W trakcie czytania tej książki trochę myślenie mi się zmieniało, mianowicie jak nagle poczułem chłód na plecach (Nie będę zdradzał dlaczego :) ). Chyba każda książka nas zmienia. W moim przypadku, ta nie była wyjątkiem. Na prawdę polecam

Całe życie Kylie się wali. Jej rodzice się rozwodzą, rzuca ją chłopak, umiera jej ukochana babcia, a jakby tego było mało ciągle widuje dziwną postać, której nikt po za nią nie widzi. Jedna impreza zmienia jej życie, a mama postanawia wysłać ją na obóz dla trudnej młodzieży do Wodospadów Cienia. Kylie nie wierzy, że jej miejsce jest pośród tych dziwolągów. Zawsze miała problem z dopasowaniem się, lecz Ci dziwni ludzie mówią, że Kylie jest jedną z nich, ale nikt nie wie kim jest dokładnie. W dodatku w jej życiu pojawia się dwóch chłopaków, którzy zajmują znaczące miejsce w je sercu.

  Bardzo polecam. Warta przeczytania.

9 komentarzy:

 1. Kiedyś już spotkałam się z tą książką, ale nie miałam okazji przeczytać. Na prawdę piszesz świetne recenzje <3 Nie przestawaj, wkrótce na pewno zyskasz popularność ;)

  http://modna-muffinka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki bardzo :) Póki co nie mam zamiaru z tym kończyć. Dopiero się rozkręcam.

   Usuń
 2. Coś czuję, że muszę dorwać tą książkę. Już o niej słyszałam ale nie wiedziałam czy się za nią brać. Teraz myślę że chętnie ją przeczytam. Dzięki <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Organizuje konkurs na drugi tom tej serii, mianowicie ,,Przebudzona o świcie'', której premiera jest 21maja.

   Usuń
 3. Jak tak dalej pójdzie to będę zawalona książkami :P
  I DOBRZE!!! Na pewno przeczytam =D recenzja jak zwykle <3
  a teraz tylko czekać do 18... na "Jak pisać?" ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj ogłosiłem wyniki konkursu na drugą część tej serii ,,Przebudzona o świcie''.

   Usuń
 4. Super recenzja:) Na pewno przeczytam powyższą książkę jak tylko znajdę czas

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj zachęciłeś mnie, muszę to natychmiast kupić! :D

  OdpowiedzUsuń