sobota, 8 listopada 2014

Classmate BOOK TAG

Classmate BOOK TAG


  Dzisiaj zrobimy kolejny TAG. Tym razem będę tworzył moją klasę. Polega to mniej więcej na tym co Zombie Apocalypse BOOK TAG. Mam dziesięć książek, dziesięć punktów i bohaterów, których trzeba do nich dopasować. Losuje książkę, otwieram na obojętnie jakiej stronie i pierwsze imię, które zobaczę będzie przyporządkowane do danego punktu.

Książki, z których będą wybierani bohaterowie to:
Igrzyska Śmierci, 
Miasto Kości, 
Gwiazd Naszych Wina, 
Charlie, 
Zbuntowana, 
Morze Potworów, 
Urodzona o Północy, 
Cień Węża, 
Dystrykt 121, 
Zagubiony Heros.  
(Recenzje tych książek znajdziecie w tej zakładce)

Zaczynamy!

                            1. Kujon
  Uwaga, uwaga, kujonem zostaje... Peeta. Lubię Peetę, ale w tej trylogii są mądrzejsze osoby jak np; Beete (nie wiem czy dobrze napisałem). Jednak przyznam, że to co robił w swoich wywiadach, jak targał sercami całego Kapitolu... było niezłe. Może nie jest najmądrzejszą osobą na świecie, ale jest inteligentny. 2. Mięśniak
  Hahaha. Mięśniakiem zostaje Clary. No to nieźle. Nocny Łowca? Ok. Mięśniak? No nie bardzo. 
  Clary zdecydowanie nie jest takim przysłowiowym mięśniakiem i na tym zakończmy :)

3. Przewodniczący Klasy
  Przewodniczącą klasy zostaje Hazel Grace Lancaster. Ta klasa ma jeszcze szanse :)
  Uważam, że Hazel nieźle, by się nadawała, ponieważ jest miłą i nie konfliktową dziewczyną. Łatwo wzbudza sympatię. 


4. Głupia blondynka
  Głupią blondynką zostaje Rosemary Collins, czyli główna bohaterka powieści Marii Wicik. Nie, ona nie pasuje mi na głupią blondynkę, w tej książce są postaci, które bardziej, bym tutaj dopasował, ale cóż...
  Rosemary... :/
5. Szara myszka
  Co za paradoks! ,,Szarą myszką'' zostaje Leo Valdez. Tyle, że on nie jest ,,Szarą myszką''! Określił bym go książkowym żartownisiem. To jest ten zabawny bohater, który ciągle żartuje. Zaprzeczenie szarej myszki.

6. Szkolna gaduła
  Padło na Amosa. Kurde no tyle, że Amos nie pasuje na to miejsce. To jest miej więcej tak, że jak w Harry'm Potter'e jest Dumbeldore, w Hobbicie Gandalf, a w Kronikach rodu Kane Amos. Przynajmniej tak bym to określił. 

7. Błazen
  Błaznem zostaje Della. Mimo, że w tej książce były zabawne momenty oraz dialogi, to Della nie jest błaznem. Jest wampirką. Myśląc nad błaznem w klasie raczej nie brał bym jej pod uwagę. 

 


8. Plotkara
   Plotkarą w mojej klasie zostaje Marlen. Szczerze mówiąc w tej trylogii średnio mi szło zapamiętywanie sytuacji, w których były te postacie bardziej drugorzędne czy epizodyczne, a Marlen właśnie do nich należy. Pamiętam chyba tylko jedną sytuacje z nią związaną. Jednak nie wydaje mi się, aby była dobra na miejsce Plotkary.


9. Klasowy Emo
  No i wypadło, że Klasowym Emo jest Clarisse. Owszem, jest agresywna, owszem, zawsze musi być najlepsza, ale nie jest emo! 
  (Zaczynam się lekko irytować).

10. Śpioch
  Ostatnia osoba w mojej klasie - śpioch. Zostaje nim... Sam. Energiczna nastoletnia dziewczyna, która potrafi cieszyć się życiem, jest uśmiechnięta, radosna. NIE jest śpiochem!


Ja nie mogę! Praktycznie nic nie wyszło w tym TAG'u tak jak powinno! Jedynym pozytywnym akcentem jest Hazel jak przewodniczący klasy. Nie no ja jestem po prostu zirytowany.

Nominuję: 

Zobaczymy czy też trochę się podenerwujecie jak ja :)

Zobacz także:

6 komentarzy:

 1. Dziękuję za wykonanie mojego tagu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za nominację :)
  Za TAG wezmę się jutro :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny Tag! <3 (jak zawsze ;) )

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniały blog, obserwuję :)
  Pozdrawiam,
  wer-pozeraczkaksiazek.blogspot.co.at/

  OdpowiedzUsuń