niedziela, 16 listopada 2014

Special - YouTube

Cześć,
 Ten post nie będzie recenzją czy coś w tym stylu.
Chciałbym wam coś ogłosić. Miałem powiedzieć wam o tym w następnym tygodniu, gdy wszystko będzie na 100% pewne, ale z powodu wzniosłej okazji, którą jest 30 000 wyświetleń (a ja nie załatwiłem jeszcze TFIOS na konkurs) powiem wam dzisiaj.

 W Q&A #5 zostałem zapytany o to czy zastanawiałem się nad nagrywaniem video-recenzji. Od dawna bardzo chcę to robić, ale nie miałem takich możliwości. 
  Uwaga, uwaga! Teraz w końcu mam program i będę mógł nagrywać, a to wszystko dzięki Anicie z BookReviews by Anita, której ogromnie dziękuję za pomoc! Gdyby nie ona to pewnie przez długi czas nie mógłbym jeszcze tego robić.
  Myślę, że pierwszy filmik pojawi się pod koniec następnego tygodnia lub na początku kolejnego. Dam wam wtedy link'a.

 Od razu odpowiem na pytanie, które być może, by się pojawiło.
 Nie, nie kończę z pisaniem Bloga. Nadal będę dodawał tutaj posty, w tym także recenzje. Będzie możliwość czytania i oglądania recenzji danych książek. 

 Prośba do was. Jeżeli ktoś z was ma czas, umie robić intra i chciałby mi pomóc to proszę napisać na mail'a czytanie-moim-tlenem@wp.pl . Byłbym wdzięczny :)

 Mam nadzieję, że podoba wam się ta wiadomość, a biorąc pod uwagę wasze komentarze na Intagramie sprzed kilku dni, gdy dodałem to zdjęcie:...


...widzę, że niektórzy chyba się ucieszą :)Życzę wam miłego dnia :)

3 komentarze:

  1. To w takim razie czekamy na pierwszy filmik! :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie mogę się doczekać Twoich filmów! :) Mogę skontaktować się z Tobą przez email? Potrzebuję rady co do wyglądu bloga i nie mam nikogo, kto mógłby mi pomóc z wyborem. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń