środa, 21 stycznia 2015

Q&A #7 największe rozczarowanie, lektury, ŚMIERĆ?

Q&A #7
  Kolejny Q&A miałem co prawda zrobić jutro (w czwartek), ale postanowiłem dzisiaj odpowiedzieć na kilka pytań.

Zaczynamy!

Oczywiście, że jakość. Uważam, że nie ma wielkiego sensu czytać książki kiedy myślisz, że Ci się nie spodoba. Dlatego, gdy kupuje książki muszę być w miarę pewny, że mi się spodobają.

Ooo! Widzę ktoś nie jest na bieżąco. W sobotę dodałem recenzję książki Niezbędnik Obserwatorów Gwiazd, którą napisał autor Poradnika Pozytywnego Myślenia. Wspomniałem w niej o tym, że nie przeczytałem tej książki. 
Cała recenzja jest tutaj

Książką, która przychodzi mi na myśl jest Buszujący w Zbożu. To była moja lektura bodajże w II klasie Gimnazjum. Byłem na nią na prawdę pozytywnie nastawiony co jest dziwne jeżeli chodzi o lektury. Oczekiwałem czegoś fajnego, a ta książka kompletnie mnie zawiodła! Szkoda.

Chyba w całym swoim życiu przeczytałem tylko jedną lekturę od początku do końca, Buszującego w zbożu. Przeważnie nie czytałem całych lektur, bo mimo, że muszę to mnie po prostu nie interesują i nie daje rady. 

Hahaha Ciekawe pytanie Kapeluszniku! 
(dla wyjaśnienia: to jest moja czytelniczka, z którą mam normalny kontakt i jest moją koleżanką. Ona zrozumie o co chodzi.)
Myślę, że wybrałbym tą, którą już czytałem. Myślałem, że wiem, którą bym wybrał, ale teraz, bardziej się nad tym zastanawiając to nie jestem pewny. Myślałem o Angelfall, ale w tych książek tak wiele się dzieje, że chyba lepiej nie czytać ich chwile przed śmiercią. Brałem pod uwagę też Gwiazd Naszych Wina, które kocham ogromnie i biorąc pod uwagę ich temat wprowadziły, by mnie w ten klimat, a jednocześnie ukoiły moje serce. Jednak uważam, że to byłoby piękne zakończenie gdybym czytał książkę, od której zaczęła się moja przygoda z czytaniem, mianowicie Czerwona Piramida.
Dlatego.... nie wiem co wybieram :)

Dziękuję wszystkim za pytania. Jeżeli ktoś z was zadał mi ostatnio pytanie do tego Q&A, a nie widzi odpowiedzi to bardzo prawdopodobne, że odpowiedź pojawiła się już, w którymś z poprzednich postów tej serii.

CZYTELNICZEGO DNIA ŻYCZĘ!!!

7 komentarzy:

 1. Super :D będę czekać na następny Q&A bo mam już fajne pytanie
  /Niebieskieciasteczka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz mi zadać to pytanie tutaj w komentarzu albo w komentarzu w zakładce Q&A :)

   Usuń
 2. Świetny post ✌ czekam na kolejne || @orzechowemaslo z insta i snapa

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne te pytania szczególnie to ostatnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja tam się nie mogę doczekać konkursu 😉||hazellpl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już tylko 300 wyświetleń do 50 tyś! :)
   Jestem podekscytowany!

   Usuń