wtorek, 7 kwietnia 2015

Nowe Odkrycia #3 - premiery, facebook i KONKURSY

Nowe Odkrycia #3

  Dzisiaj chciałbym wam powiedzieć o kilku rzeczach, które miały miejsce lub te, które planuję.

  1) Na początek coś o czym pewnie wiecie i o czym już chyba wspominałem czy to na Instagramie czy na Facebook'u. Mianowicie premiera czwartego tomu serii Wodospady Cienia pt; Szepty o wschodzie księżyca. Jestem tym bardzo podekscytowany. Właśnie czytam trzeci tom i przypominam sobie jak bardzo lubię te serię (dla wyjaśnienia, nie mam na myśli tego, że ponownie czytam tom 3, bo czytam go po raz pierwszy).
  Książka jest w dość skomplikowanej drodze do mnie, ale powinna przyjść za jakiś czas. 
  Ogólnie to dostanę ją od Wydawnictwa Feeria, ale wysłanie jej do Anglii kosztowałoby ich dwukrotną cenę książki, więc trzeba było coś wykombinować i Anitka z Book Reviews by Anita pomaga mi w tym, by książka do mnie doszła. Czyż Anitka nie jest wspaniała? Zawsze można na nią liczyć. 

  Skoro już przy premierach jesteśmy, ostatnio widziałem pewnego posta, w którym było pytanie jaką chcemy okładkę do Fangirl Rainbow Rowell. Wydaje mi się, że nie wiadomo jeszcze kiedy książka będzie w sprzedaży, ale na pewno będę chciał ją kupić. 
  Tutaj link do strony, na której jest głosowanie: Rainbow Rowell Książki

  2) Druga sprawa to przypomnienie o akcji, którą organizuję z wami, mianowicie Książka Miesiąca. Szczegóły do tego są w tym poście - Książka Miesiąca - kwiecień 2014

  3) Jakiś czas temu zapytałem was na Facebook'u o konkurs książkowy. Zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy wiecie co tam się dzieję i nawet po opublikowaniu tego posta na FB dostałem pytanie czy zamierzam robić jakiś konkurs. 
  Otóż tak, zamierzam. Właśnie wtedy na stronie pytałem jaką książkę chcielibyście mieć możliwość wygrać. 
  A? Warto śledzić fanpage, co? :)
  Nie wiem dokładnie kiedy konkurs byłby zorganizowany, ale chciałbym to zrobić w maju i od razu może wtedy planować kolejny. 
  Propozycje książek, które mogą być nagrodami możecie pisać w komentarzach.
  Tutaj daje link do stronki: www.facebook.com/czytaniemoimtlenem

Na dzisiaj to chyba tyle. 
Dajcie znać co sądzicie o tym co napisałem powyżej.

CZYTELNICZEGO DNIA ŻYCZĘ!

3 komentarze:

  1. Muszę częściej zaglądać na fanpage'a! :)
    Zapraszam do mnie na post, tym razem o książkach J.Greena
    http://helloimbooklover.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. http://fangirlspolska.blogspot.com/2015/04/polishyoutubers-booktag.html Witam uwielbiam twój blog ! ,Wiec postanowiłam zaprosić cię do zabawy w wymyślony przeze mnie BookTag :D Miłej zabawy ^^ a jeśli się nie podoba to przepraszam ;-;

    OdpowiedzUsuń