piątek, 1 stycznia 2016

Postanowienia noworoczne 2016

Postanowienia noworoczne - czyli stawianie przed sobą wyzwań z postanowieniem, że zrobimy w swoim życiu coś czego tak bardzo pragniemy, a co do czego nic z tego nie wychodzi.

Nie chcę żeby ten rok był taki sam.


W tym roku
 coś zmienię.

PiosenkaNie chcę stawiać sobie postanowień, a potem czuć się zawiedziony, bo ich nie wypełniłem. Chcę zmian, jestem gotowy na zmiany. Nowy rok nie musi być jedyną okazją, by postanowić coś zrobić. Zawsze możemy dokonać zmiany jednak dobrze, że dla wielu osób jest to powód, aby chociaż spróbować.

Weźmy się za coś czego bardzo pragniemy. Na pewne rzeczy jeden rok może nie być wystarczająco długim okresem czasu, ale jest to dobry początek. 

Użyj postanowienia noworocznego aby zmienić w swoim życiu coś co od dawna chcesz, ale ciągle odrzucałeś to na później. Jeżeli czegoś chcesz to znajdziesz sposób. Jeżeli nie chcesz to znajdziesz wymówkę. Dlatego skończmy z szukaniem wymówek, a zacznijmy szukać sposobów. Najlepsze rzeczy w życiu nie przychodzą łatwo dlatego nie licz, że wszystko przyjdzie Ci z niebywałą łatwością.

Nie sądziłem, że będę wchodził w ten rok z postanowieniami, ponieważ zwykle nic z nich nie wychodzi, ale przecież wszystko jest w moich rękach i w 2016 dokonam zmian.
Wiem, że przede mną również jest wiele ciężkiej pracy, ale to właśnie takim sposobem dochodzi się do tego czego się pragnie, a chcę w końcu po to sięgnąć.
Koniec z wymówkami. Koniec z szukaniem usprawiedliwień. Jestem bardzo silny i zamierzam tej siły użyć. 

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU I ŻEBYŚCIE MIELI SIŁĘ NA ROBIENIE TEGO CZEGO PRAGNIECIE. 

Co chcesz osiągnąć w 2016?

11 komentarzy:

 1. Świetny post ^^
  Ja zwykle nie mam żadnych noworocznych postanowień, coś takiego powinno się robić bez okazji. W tym roku wyjątkowo mam kilka, ale większość z nich zaczęłam realizować już wcześniej :3
  ksiazki-pandy-i-kawa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję świetnej notki! Twoja notka jest bardzo motywująca masz rację z tymi postanowieniami ludzie dużo mówią mało robią liczę że twoje zmiany nastąpią tak jak to sobie upalanowałeś! 💪
  http://gglovato.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też bardzo chciałabym zmiany, tylko nie wiem czy starczy mi motywacji, siły i chęci do działania. Na ten nowy rok nie zrobiłam żadnych konkretnych postanowień, bo tak jak napisałeś nie chcę czuc się zawiedziona. Jednak mam nadzieję,że będzie inaczej lepiej ..:) A w 2016 marzy mi się więcej kreatywności, więcej pisania,oglądania,słuchania,tworzenia ;) Chcę życ kreatywnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Chcę przebić mój osobisty rekord 59 książek w rok i przeczytać tyle, ile mam wzrostu, co rzutuje na 82 książki. No i będę potrzebowała mnóstwo sił w maju na maturę i na prawo jazdy.

  I trzymam kciuki za realizację postanowień.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny post :)
  Co do postanowień to jestem typem osoby o naprawdę silnej woli i zaplanowałem sobie kilka rzeczy i mam wielką motywację do np. zaprzestania picia Coca-Coli - ten napój jest okropny, ale uzależniający :P
  Oczywiście mam w planach przeczytanie 52 książek i mam nadzieję, że uda mi się osiągnąć ten wynik :>
  Czekam na jakieś posty książkowe, bo ostatnio sporo motywacji zagościło na Twoim blogu i vlogu :)
  Pozdrawiam bardzo serdecznie ^^
  czytamboczytam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Chciałabym zmienić coś ważnego w moim życiu, ale nie związanego z książkami ^^. Mam nadzieję, że nam wszystkim uda się spełnić swoje postanowienia ;). Pozdrawiam gorąco :).

  http://zyjemyioddychamymarzeniami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Ugh na 2015 miałam tyle postanowień i większość się nie spełniła i już stwierdziłam że w tym roku bez. Co będzie to będzie.^^

  http://krainaksiazek0.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Szczęśliwego nowego roku mam nadzieje że sylwester był udany :) pozdrawiam wi-kusia.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo motywujący post :) Ja mam wiele rzeczy, które chciałabym osiągnąć... Wszystkie znajdą się w moich Postanowieniach na blogu ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo dobrze powiedziane. Trzeba pracować, uczyć, nabywać doświadczenia. Nie da się czegoś osiągnąć leżąc na kanapie i patrząc w telewizor. :)

  Jeśli chodzi o te postanowienia noworoczne, to wchodziłam z nimi w 2015 rok, teraz natomiast nie mam żadnych. Co z tego, że powiem sobie, że coś zrobię jak i tak potem tego nie robię. Postanowiłam, że jedyne czego będę oczekiwać od Nowego Roku, to to, żeby był ciekawszy niż 2015. Chcę się uczyć, poznawać to czego jeszcze nie odkryłam. Mam nadzieję, że ten rok taki będzie - bogaty w nowe doświadczenia. :)

  Pozdrawiam i życzę Ci siły, żebyś spełnił swoje postanowienie.:D
  Natalia z bloga http://my-adventures-in-bookland.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Tym postem dałeś świetnego kopa! W 100% zgadzam się z tym, że trzeba ciężko pracować, by coś osiągnąć! Mam nadzieję, że sama wezmę sobie to bardziej do serca i zacznę spełniać marzenia jak i postanowienia na 2016! :)


  Pozdrawiam,
  http://miedzypolkami-ksiazki.blogspot.com/2016/01/fictional-boyfriends.html

  OdpowiedzUsuń