środa, 28 maja 2014

Film tygodnia #2 NIEZGODNA

Film tygodnia #2

Niezgodna

  Wspaniały! Ten film jest na prawdę wspaniały! Wyszedłem z kina z wielkim zachwytem. 
  Ważne dla mnie było, jak chyba dla każdego książkomaniaka, by film był bardzo podobny do książki. W tym przypadku właśnie tak było! Co prawdę, końcówka była zmieniona, ale nie wiele mi to przeszkadzało, ponieważ na prawdę dobrze to zmienili.
  Jestem zachwycony całym filmem i czekam na część drugą, ale wedle zasady ,,Najpierw książka, potem film''.
  Jeżeli ktoś jeszcze tego nie oglądał to musi to obejrzeć w miarę możliwości jak najszybciej!
  Aktorzy są bardzo dobrze dobrani, miejsca bardzo dobrze zrobione i oczywiście wspaniała fabuła. Czego więcej chcieć od filmu? Jest po prostu WSPANIAŁY!
  Byłem mile zaskoczony, kiedy w trakcie filmu usłyszałem Ellie Goulding, bo bardzo ją lubię.

  Reasumując: Nie widziałeś? ZMIEŃ TO!
Polecam serdecznie : )

5 komentarzy:

 1. Niestety nie miałam okazji być na tym filmie w kinie ale z przyjemnością obejrzałam go online . W 100% procentach zgadzam się z twoją opinią .Ostatnio niewiele filmów tego typu mnie zachwyca,ale w tym wypadku było zupełnie inaczej . Ellie Goulding + śwoetni aktorzy+akcja = udany film i to jeszcze jak :)

  Uzależniona od książek .

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny blog. Bardzo mi się spodobał i jak coś wysłałam już do konkursu wiadomość na twoją pocztę. Będę tu zaglądać co notkę i komentować :D
  Buziaki
  Selinka :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja byłam na premierze (czyli już dawno) i mam taką samą opinię. Jeszcze nie czytałam 3-ciej części, ale mam zamiar to dzisiaj zmienić! I nie mogę się doczekać ekranizacji Zbuntowanej! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przykro mi to mówić, ale ten film był beznadziejny. Usnęłam w połowie( zgoda, obudziłam się po kilku minutach). Nie wiem, czy tylko ja to tak odbieram, ale wg. mnie film nie uwzględnił najlepszych momentów w książce.
  Chyba jedynym plusem byli świetnie dobrani aktorzy.
  Ja to widzę tak :(

  OdpowiedzUsuń