piątek, 30 maja 2014

W Pierścieniu Ognia - recenzja


 Tytuł: ,,W Pierścieniu Ognia''
 Seria: Igrzyska Śmierci
 Autor: Suzanne Collins
 Wydawnictwo: Media rodzina
 Ilość stron: 359
http://mediarodzina.pl/prod/534/W-pierscieniu-ognia

  Myśleliście, że Kapitol nie może być bardziej okrutny? Myliliście się.

  ,,W Pierścieniu Ognia'' jeszcze bardziej pokazuje okrucieństwo Kapitolu przeciw, któremu tworzą się rebelie, a Snow chce by Katniss je ujarzmiła. Nawet co niektórzy mieszkańcy Kapitolu dostrzegają co się dzieje i, że wspaniałość Igrzysk, w którą wierzyli całe życie, była złudzeniem.
Katniss myślała, że po zakończeniu 74 Igrzysk Głodowych będzie prowadziła spokojne życie, że po tourne zwycięzców wszystko wróci do normy. Nic bardziej mylnego. Kiedy dowiaduje się co stanie się podczas 75 Igrzysk Głodowych (trzecich Igrzysk ćwierćwiecza) jest pewna, że to oznacza jej śmierć.

  POLECAM TĄ KSIĄŻKĘ KAŻDEMU !
Bardzo dużo się w niej dzieję. Jak się do niej dorwiesz to bardzo ciężko jest ją odłożyć.
Momentami doprowadza do śmiechu, a czasem do łez. Jest tak zaskakująca, że nie pozwala odetchnąć chociaż przez chwile. Jedna z najlepszych książek jakie w życiu czytałem. Kto jeszcze jej nie czytał, musi to jak najszybciej zmienić!   Z OKAZJI TEJ RECENZJI, NIEDŁUGO BĘDĘ MIAŁ DLA WAS NIESPODZIANKĘ : )

4 komentarze:

 1. Kiedyś z pewnością przeczytam, ale niestety mam jak na razie za dużo książek, które chciałabym przeczytać i już je mam, więc najpierw zabiorę się za te, a potem może Igrzyska Śmierci przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na prawde waaarte przeczytania. Ta seria jest niesamowita!

   Usuń
 2. Nie wiem dlaczego, ale choć oglądałam pierwszą i drugą część, to ich nie przeczytałam, a trzecią tak. Chyba dlatego, że po obejrzeniu dwóch pierwszych nie byłam w stanie tak długo czekać na ekranizację Kosogłosa. Ale po zakończeniu serii "Niezgodna" pewnie je przeczytam.
  Przeczytałeś już [pandemonium] ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety jeszcze nie przeczytałem i nie wiem kiedy to zrobię. Mam zapas książek na jakieś pół roku i chyba ponad 60 do kupna w planach (w tym Pandemonium i Requiem). Nie wiem kiedy kupię. Następne zakupy będę robił chyba za półtorej miesiąca.

   Usuń