niedziela, 30 listopada 2014

ReadWeek #1 dzień 6

READWEEK #1
Dzień 6

  Wielkimi krokami zbliżamy się już do końca ReadWeek'u. Szósty dzień za mną.
  Oczywiście zacząłem czytać po 23.00. Przeczytałem ostatnie 40 stron Zostań jeśli kochasz. Fajna książka. Myślę, że będzie recenzja. Dajcie znać w komentarzach czy chcecie to napiszę tak żeby szybciej pojawiła się na Blogu.
  W planach miałem też przeczytać trochę Siostry - a przez ,,trochę'' mam na myśli kilkadziesiąt stron - jednak wyszło trochę... mało, bo przeczytałem dosłownie kilka stron. Chyba lepiej po skończonej książce nie zaczynać następnej (chyba, że to seria) żeby jeszcze pożyć zakończoną historią i żeby przetrawić wszystkie fakty.
  Siostra zapowiada się na fajną książkę - w końcu ją kupiłem, a gdybym nie sądził, że tak będzie to bym tego nie robił :)
Siostra <--- Tutaj macie link do strony, na której kupiłem tę książkę za jedyne 9,90. Może akurat wam się spodoba :)

Dajcie znać jak wam idzie czytanie :)

CZYTELNICZEGO DNIA ŻYCZĘ!

18 komentarzy:

 1. Jestem ciekawa twojej opinii "Zostań, jeśli kochasz" :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasem trzeba naprawdę chwilę posiedzieć i przemyśleć niektóre rzeczy po przeczytaniu niektórych książek. U mnie było tak np właśnie przy Zostań, jeśli kochasz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, zrób recenzje,, Zostań, jeśli kochasz" chce poznać Twoje zdanie na temat tej książki :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spoko, to postaram sie zrobić na piątek :)

   Usuń
 4. U mnie nawet, nawet. Staram się czytać, jak najwięcej :D [ Szept Myśli ]

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak najbardziej czekam na recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety jeszcze nie, ponieważ mam mieszane odczucia jeżeli chodzi o tą książkę. Miałam iść nawet już do kina i popełnić najgorszy chyba z możliwych czytelniczych grzechów i obejrzeć najpierw film! Wstrzymałam się z tą decyzją i czekam na Twoją recenzję być może to ona zdecyduje o tym czy ją w najbliższym czasie zakupie.

   Usuń
  2. Na moich barkach spoczywa wielkie brzemię.

   Usuń
 6. Najlepszy czas na readweeki to chyba środek wakacji w Polsce (o ile wiem to w Anglii zaczynają się miesiąc później niż u nas), bo nie ma problemów typu szkoła czy inne czasochłonne obowiązki. Kiedy masz jakieś ferie? Może to będzie dla ciebie lepszy czas, żeby czytać, bo widzę, że kiedy jest szkoła to niezbyt ci to wychodzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, że najlepszy czas to wakacje i tego typu rzeczy. Jednak mimo to zdecydowałem się na ReadWeek teraz. Najbliższe wolne mam od 19 grudnia do 5 stycznia :)
   No druga połowa ReadWeek'a średnio mi idzie, ale z pierwszej jestem zadowolony :)

   Usuń
  2. O, to świetnie się składa, bo akurat mam w tym samym czasie :D mam nadzieje, że na ferie też zrobisz, może wezmę udział :)

   Usuń
  3. Zacząłem się właśnie nad tym zastanawiać, że może zrobię w święta albo ferie zimowe, ale w sumie ferie wiele osób ma w innym czasie.

   Usuń
  4. Ale chociaż część osób będzie mogła wziąć udział

   Usuń
  5. Możliwe, że będzie na przerwę świąteczną :)

   Usuń