poniedziałek, 1 grudnia 2014

ReadWeek #1 dzień 7

READWEEK #1
Dzień 7


  Doszliśmy już do końca pierwszego ReadWeek'u na Blogu.

  Dzisiaj czytałem Siostrę. Oczywiście zacząłem gdzieś po 20.00 i nie czytałem wiele. Obecnie jestem na 33 stronie.
  Niestety dzisiaj chyba będę musiał pożegnać się z tą książką i może będę kontynuował ją w sobotę dlatego, że w szkole mam teraz Six Books Challenge, a pierwszą książką, którą do tego wybrałem jest pierwsza część Akademii Wampirów. Muszę ją oddać do piątku, a przeczytałem zaledwie kilka stron, więc muszę się za to zabrać. 
  Próbowałem też nagrać coś na YouTube (o 21.00) zmotywowany wspaniałymi i bardzo miłymi komentarzami na Instagramie pod tym zdjęciem. Jednak nie wychodziło to tak jak chciałem i winę zwalę na to, że byłem skrępowany, bo nie chciałem, by ktoś mnie usłyszał. Spróbuję jakoś dogadać się z Mamą i jak mi się uda to jutro prawdopodobnie coś nagram. Pójdę wcześniej spać, by wstać gdzieś o 8.00 normalnie, a nie jak ostatnio, gdy po nieprzespanej nocy miałem czerwone oczy.
  Jutro zrobię podsumowanie ReadWeek'a.


Dajcie znać jak wam idzie czytanie.

CZYTELNICZEGO DNIA ŻYCZĘ!
Nocy również.

2 komentarze:

 1. Podziwiam Twój zapał jeżeli chodzi o Read Week. Ja z pewnością nie miałabym czasu na takie codziennie podsumowania, ale miło mi się czyta Twoje osiągniecia. Chciałabym zobaczyć ten filmik na youtube ;) Poinformuj o tym na swoim blogu.
  Pozdrawiam Cię.,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ogromnie za miłe słowa. Kiedy filmik w końcu się pojawi to na pewno napiszę o tym na Blogu :)

   Pozdrawiam.

   Usuń