środa, 18 lutego 2015

ReadWeek #2 Dzień 2

Read Week #2 
Dzień 2
  Drugi dzień Read Week'a za nami! 
  Przeczytałem kolejne 100 stron książki Papierowe Miasta genialnego John'a Green'a, którego tak uwielbiam. Obecnie jestem na 207 stronie.
  Tę książkę zaliczam do wyzwania Książka jednego z twoich ulubionych autorów.
  Kiedy dzisiaj ją czytałem zaczęła kojarzyć mi się troszkę z Szukając Alaski. Nie mówię, że to dobrze czy źle. Po prostu tak mi się skojarzyło. Nie chcę nikomu spojlerować, więc nie będę tłumaczył dlaczego, ale wydaje mi się, że osoby, które czytały obie te powieści zrozumieją co mam na myśli. 
  Bardzo mi się podoba przebieg zdarzeń i może to trochę dziwne, ale troszeczkę zaczynałem się bać w niektórych momentach. Te sceny w Gajowym Azylu były lekko straszne (jak dla mnie). 
  Jestem bardzo ciekawy jak to wszystko się rozwinie i co w końcu jest z tą Margo?
  Myślę, że już na tym etapie mam kilka rzeczy do powiedzenia w recenzji, którą planuję na następny piątek. 
  
A wy jaką książkę wybraliście do tego wyzwania jeżeli czytacie razem ze mną, a jeżeli nie to kto jest waszym ulubionym autorem? 
Podzielcie się tym w komentarzach.

CZYTELNICZEGO DNIA ŻYCZĘ!

6 komentarzy:

 1. Fapaczowa Pani18 lutego 2015 07:41

  Tym razem poszło mi nieco lepiej i przeczytałam 154 strony tej samej książki, o której pisałam wczoraj, jestem na 276 stronie i jeśli pójdzie mi tak samo jak drugiego dnia to ją skończę. Zalicza sie też do tego samego wyzwania. Później biorę się za "niepamięć" Kotowskiego.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny pomysł z tym read weekiem. Na pewno też kiedyś to zrobię, ale jak będę miała jakiś wolny tydzień, bo tak to się nie zapowiada na jakieś większe czytanie :)

  Co do Greena to nie miałam okazji go jeszcze przeczytać chociaż na półce stoi GNW i czekana swoją kolej :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam "Papierowych miast". Johna Greena znam tylko z "Gwiazd naszych wina", ale już polubiłam jego styl pisania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja czytałam Papierowe miasta, lecz niestety mi się nieslodobały ;( Natomiast Gwiazd naszych wina byłoby moim zdaniem bardzo dobre :) Ja teraz jestem na 239 Monument 14 Odcięci od świata i dalej uważam iż to świetna książka :D A moim ulubionym autorem jest zdecydowanie J.K Rowling <333 lub Suzanne Colins :)

  OdpowiedzUsuń
 5. planuję przeczytać t książkę ponieważ słyszę o niej same dobre recenzje,dodatkowo uwielbiam Johna Greena

  oleksandra-official.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja czytam razem z tobą tylko ze muszkieterów i coraz bardziej się wciągam jestem już na 307 stronie :)
  Co do Papierowych miast mam zamiar ją przeczytać jak tylko nadarzy się taka okazja :)

  OdpowiedzUsuń